ד”ר שיינין – יו”ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

הכלכלן שניסח את התוכנית הבטיחות בדרכים הרב-שנתית של ישראל ב-2005, ומכין כעת תוכנית מעודכנת, יופקד כעת על יישומה

ד”ר יעקב שיינין, הכלכלן שניסח את התוכנית הבטיחות בדרכים הרב-שנתית של ישראל ב-2005, ומכין כעת תוכנית מעודכנת, יופקד כעת על יישומה. שיינין, מונה היום בידי שר התחבורה לתפקיד יו”ר מועצת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

הרשות הלאומית החדשה לבטיחות בדרכים, שעל פעולתה יפקח, הוקמה בעקבות המלצות ועדה שבראשה עמד שיינין בעשור הקודם. שיינין מחליף בתפקיד את עו”ד אילן בומבך, ששימש כיו”ר בפועל של הרשות בחצי השנה האחרונה, לאחר סיום תפקידו של עו”ד אוריאל לין.

במשרד התחבורה הסבירו את מיניו של שיינין בניסיונו הרב בתחום הבטיחות. בשנה האחרונה עומד שיינין בראש ועדה חדשה, המגבשת תוכנית המשך לתוכנית הרב-שנתית הקודמת לבטיחות בדרכים. שיינין, שהיה כלכלן בחברות יעוץ אמריקניות, משמש כיום כמנכ”ל חברת הייעוץ מודלים כלכליים, וכיו”ר בחברות הבת שלה- מודלים שוקי הון ומודלים קרנות נאמנות.

theMarker – 14/5/2012

הסקירות באתר זה נערכות על ידי מודלים כלכליים. הסקירות מיועדות למטרות אינפורמציה בלבד ואין באמור בהן משום המלצה לרכישה ו/ או מכירה של נייר ערך כלשהו, או תחליף לייעוץ אישי, הדרוש לצורך ניהול ניירות ערך. הסקירות עוסקות בתחזיות, אשר במהותן אינן ודאיות. בפועל, יכולות להתרחש סטיות משמעותיות מהתחזיות, עקב גורמים רבים. לפיכך, נדרשת מיומנות מקצועית לשימוש בתחזיות, אשר אינה נחלת הכלל, ואין לעשות שימוש בתחזיות אלו ללא ייעוץ מקצועי מתאים. המידע המוצג באתר זה הינו חלקי ולא מעודכן באופן שוטף ועלולות לחול בו טעויות. מודלים כלכליים בע”מ אינה נושאת באחריות כלשהי לגבי החומרים הכתובים באתר.

גודל פונט